Licencje 2021

Uprzejmie informujemy, że dnia 7 grudnia br. został otwarty system licencyjny PZLA na rok 2021.
Podobnie jak w latach ubiegłych aby móc wnioskować o licencje zawodnicze klub musi wcześniej posiadać ważną licencje na rok 2021. Licencje zawodnicze wydane w roku 2020 uprawniają do startu w roku 2021 do dnia 31 marca pod warunkiem posiadania ważnej na rok licencji klubowej.
Wnioski o licencje klubowe należy składać elektronicznie w systemie STARTER PZLA. Aby móc złożyć wniosek o licencję klubową klub musi dodać do systemu w formie elektronicznych załączników (np. skanów) dokument potwierdzający rejestrację klubu bądź uczniowskiego klubu sportowego oraz statut lub inny dokument potwierdzający zakres działalności. (USTAWA z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie).
Złożenie wniosku o licencje klubową bez wymaganych załączników jest niemożliwe. Woj.ZLA przed przyznaniem licencji zobowiązany jest do kontroli załączników po d kątem zgodności z ustawą.

Regulaminy dotyczące licencji oraz zmiany barw klubowych dostępne są na stronie internetowej PZLA pod adresem: https://pzla.pl/kategoria/65-licencje-i-zmiany-barw

Opłaty LICENCYJNE 2021 (WMOZLA)

Obowiązujące opłaty za licencje na 2021 rok:

Licencja klubowa – 150zł do 31 marca, od 1 kwietnia 200zł

Licencja młodzika – 10zł

Licencja dzieci – 5zł

Czytany 1321 razy
Więcej w tej kategorii: « Uwaga - LICENCJE !!! Zmarł Jan PECH »