Uwaga - LICENCJE !!!

W związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa  SARS-CoV-2  (wywołującego chorobę COVID-19), aby ograniczyć konieczność wychodzenia z domów, decyzją Prezesa PZLA dr Henryka Olszewskiego sprawy licencyjne będą realizowane wyłącznie droga elektroniczną.

W celu wyrobienia licencji dla zawodników nowych oraz przechodzących z kategorii wiekowej U16 do U18 oraz dla zawodników zmieniających barwy klubowe, należy przesłać czytelne skany lub zdjęcia kompletu dokumentów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aby możliwie usprawnić i przyspieszyć przyznawanie licencji prosimy podawać w tytule korespondencji „Licencje nazwa klubu”, „Zmiana barw nazwa klubu”.

Pracownicy Działu Sportowo-Technicznego PZLA, odpowiedzialni za przyznawanie licencji pracują zdalnie, poza siedzibą PZLA. Kontakt jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną lub telefony komórkowe. Dane kontaktowe dostępne są na stronie w zakładce kontakt.

Mając na uwadze obecne kłopoty logistyczne wynikające z wprowadzonych przez rząd obostrzeń oraz mając na uwadze zagrożenie epidemiologiczne prosimy o nie przesyłanie oryginalnych dokumentów pocztą tradycyjną. Oryginały wniosków licencyjnych należy zachować w klubie i przesłać je do PZLA dopiero po odwołaniu pandemii.

Czytany 1834 razy