Kurs na kandydata na sędziego lekkoatletyki w Mławie

ZAPRASZAMY NA KURS NA KANDYDATA NA SĘDZIEGO LEKKOATLETYKI W MŁAWIE.

Kurs dla kandydata na sędziego lekkoatletycznego.

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna w Mławie, razem z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji; organizują na terenie Stadionu Miejskiego (Olimpijka) w Mławie, kurs na kandydata sędziego lekkiej atletyki. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla  mieszkańców Miasta Mława i Powiatu Mławskiego, ale zaproszeni są także mieszkańcy sąsiednich powiatów Województwa Mazowieckiego.

Wykładowcami będą najlepsi polscy sędziowie lekkoatletyczni klasy międzynarodowej, a uczestnikiem kursu może być każdy, kto ukończył 16 lat.

Zajęcia odbywać się będą w soboty; I część w godzinach 10:00-13:00, przerwa obiadowa i II część 14:00-17:00. Terminy 5 zajęć edukacyjno-szkoleniowych: 07.11., 14.11., 21.11., 05.12., 12.12. Egzamin będzie ustny, a jego data zostanie podana w terminie późniejszym. Rozpoczęcie kursu planowane jest zaplanowane na dzień 7 listopada (sobota, godz. 10:00).

Koszt kursu, razem z „Przepisami lekkoatletycznymi” będzie uzależniony od ilości zgłoszeń:

a)      20 uczestników – 200 zł

b)     30 uczestników – 150 zł

W związku z oczekiwanym położeniem sztucznej nawierzchni syntetycznej na Stadionie Miejskim, planowane jest stworzenie w Mławie; profesjonalnego, okręgowego kolegium sędziów lekkoatletycznych, które będzie działało przede wszystkim na terenie Mławy, ale także i na terenie Polski Północno-Wschodniej.

W gradacji sędziowskiej; pierwszym jest stopień kandydata na sędziego, po 1-2 latach uzależnionych od ilości sędziowań i kolejnego egzaminu uzyskuje się stopień sędziego, a po pewnym czasie można zostać sędzią okręgowym itd. itd. itd.

Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela;

sekretarz Mazowieckiej Akademii Lekkoatletycznej mgr Krzysztof Koziatek;

mob. 507-199-502;

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Prezes

Mazowieckiej Akademii Lekkoatletycznej

Czytany 3461 razy