Weryfikacja sędziów przed sezonem 2017

KOMUNIKAT O WERYFIKACJI SĘDZIOWSKIEJ PRZED SEZONEM 2017 DLA   SĘDZIÓW ZRZESZONYCH W OKRĘGOWYM KOLEGIUM Z WARSZAWY

 

           Drogie Koleżanki i Koledzy uprzejmie informujemy, że weryfikacja sędziowska przed sezonem 2017 odbędzie się dnia 6 maj (sobota) o godzinie 11.00 na stadionie klubu sportowego ORZEŁ Warszawa (ul. PODSKARBIŃSKA). W czasie weryfikacji zostanie omówione oznakowanie stadionu (m.in. linie startów, mety, oznakowanie stref zmian w biegach sztafetowych, rozstawienie płotków lekkoatletycznych w biegach przez płotki itp.), jak również lokalizacja poszczególnych konkurencji lekkoatletycznych oraz kwestie bezpieczeństwa przed, w czasie i po zawodach lekkoatletycznych.                                

 

Z WERYFIKACJI SĘDZIOWSKIEJ ZWOLNIENI SĄ WSZYSCY SĘDZIOWIE POSIADAJĄCY AKTUALNE OGÓLNOPOLSKIE LICENCJE SPECJALISTYCZNE I LUB II STOPNIA NADANE PRZEZ CENTRALNE KOLEGIUM SĘDZIÓW PRZY PZLA. DLA POZOSTAŁYCH SĘDZIÓW OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

 

Szczegółowych informacji o weryfikacji sędziów na sezon 2017, udziela Wice- Przewodniczący Okręgowego Kolegium Sędziów z Warszawy kolega Janusz Jędrzejewski (504 897 373). 1) Przypominamy również o adresie e-mailowym Okręgowego Kolegium Sędziów Warszawa (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), na który można kierować wszelkie pytania dotyczące spraw sędziowskich związanych z Okręgowym Kolegium Sędziów Warszawa.                                                                        

Serdecznie zapraszamy                                                                                                                                                                                                

Komisja Szkoleniowa OKS Warszawa                      

Czytany 3191 razy