KURS NA SĘDZIEGO LEKKIEJ ATLETYKI 2023

KURS NA SĘDZIEGO LEKKIEJ ATLETYKI WARSZAWA 2023

  Okręgowe Kolegium Sędziów z Warszawy informuję, że 10  marca bieżącego roku, rozpocznie się kurs na sędziego Lekkiej Atletyki. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby ukończyć kurs i zostać „ Sędzią lekkoatletycznym” i dzięki temu mieć możliwość sędziowania szereg imprez lekkoatletycznych (zawody na stadionie, zawody halowe, biegi uliczne, biegi przełajowe), rozgrywanych na terenie Warszawy i okolic.

  1. Terminy zajęć: Kurs odbędzie się w okresie od 10.03-do 14.04.2023 r. Przewidywane jest   8 spotkań, które będą odbywały się we wtorki i piątki.

  Kurs będzie odbywał się w godzinach 17.30- 19.45. Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 10 marca (piątek), kolejne w dniach 14 marzec (wtorek), 17 marzec (piątek), 21 marzec (wtorek), 24 marzec (piątek), 28 marzec (wtorek), 31 marzec (piątek), 4 kwiecień           (wtorek) oraz  egzamin, który odbędzie się w dniu 14 kwietnia (piątek).

Kurs sędziowski zakończy się egzaminem pisemnym.

 

  1. Miejsce odbywania kursu:

Informacja o miejscu spotkań zamieszczona będzie najpóźniej do dnia 6.03.2023 r. na stronie WMOZLA (http://www.wmozla.pzla.pl/). Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani drogą telefoniczną i mail-ową. (Miejsce gdzie odbędzie się kurs, uzależnione jest od ilości zgłoszeń).

 

  1. Osoba odpowiedzialna za organizację kursu:

Janusz Jędrzejewski (Wice- Przewodniczący Okręgowego Kolegium Sędziów Warszawa, d/s szkolenia): 501 276 637

 

  1. Odpłatność: Kwota 140 zł, płatne w dniu rozpoczęcia kursu.

 

  1. Zgłoszenia: Drogą telefoniczną pod nr: 501 276 637 oraz następnie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROSIMY DZWONIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE W GODZINACH 17.30-19.00.

Należy podać następujące dane: Imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail, dokładna data urodzenia oraz zawód. Kandydat na sędziego musi mieć ukończone 16 lat.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 8.03.2023 r.

 

  1. Wykładowcami na kursie będą najbardziej doświadczeni sędziowie, którzy zdobywają wiedzę od wielu lat zarówno na zawodach szkolnych, młodzieżowych, jak również na zawodach rangi Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata .  Zajęcia będą odbywały się w sali wykładowej, jak również na stadionie lekkoatletycznym.

 

W zajęciach, mogą uczestniczyć osoby zamieszkałe w Warszawie oraz w woj. mazowieckim. 

 

  1. W przypadku małej ilości zgłoszeń, kurs zostanie odwołany.

                                                                                                                  

                                                                                                                          Prezydium Zarządu OKS

Czytany 1091 razy