Szkolenie pod patronatem PZLA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową, jaką kierujemy do przedstawicieli Okręgowych Związków Lekkiej Atletyki oraz wszystkich osób związanych z lekkoatletyką w Polsce. Biorąc pod uwagę coraz częściej pojawiające się zapytania w zakresie obsługi i przeszkolenia z fotofiniszu, programu Zawody LA do obsługi sekretariatu oraz spikerów zawodów kierujemy ofertę, do skorzystania z której serdecznie zapraszamy. Prosimy jednocześnie o rozpowszechnienie informacji o szkoleniu wśród swoich Członków, na przykład poprzez na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych. Dla ułatwienia przesyłamy gotowy tekst na stronę, który wystarczy przekopiować, jak również materiały informacyjne (ulotka) oraz program szkolenia.

W dniach 14-15.03.2020 r. w Łodzi zaplanowano szkolenie pt.: „Praktyczne aspekty realizacji zawodów LA”, które objęte jest patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Organizatorami są: ZTZ Sport Lider i Pro SM. 

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych profesjonalnym przeprowadzaniem zawodów lekkoatletycznych, a w szczególności do przedstawicieli Okręgowych Związków Lekkiej Atletyki, klubów, sędziów lekkoatletycznych i innych uczestników procesu zarządzania zawodami.

Organizatorzy stawiają przede wszystkim na nabycie praktycznych umiejętności, dlatego w programie większą część stanowią warsztaty tak, aby każdy z uczestników otrzymując certyfikat uczestnictwa był pewien uzyskanych kompetencji. Po raz pierwszy w Polsce będzie możliwość nauki pod okiem najlepszych z najlepszych, wieloletnich praktyków, twórców rozwiązań teoretycznych, technicznych i programistycznych, tworzących dedykowane rozwiązania stosowane podczas zawodów, a także tworzą zintegrowany produkt sportowy oparty na Królowej Sportu.

Szkolenie prowadzone będzie w trzech niezależnych modułach:

  • FOTOFINISZ – na podstawie urządzeń firmy Lynx 
  • SEKRETARIAT ZAWODÓW – na podstawie programu Zawody LA firmy Domtel-Sport 
  • SPIKERZY ZAWODÓW – jako fundamentalna część kreowania produktu sportowego

Formularz zapisów dostępny jest za pośrednictwem łącza:

https://forms.gle/h8WEA4K5vXJ1t8aS8

Elektroniczny formularz zapisów aktywny będzie do dnia 23.02.2020 roku.

Dla przedstawicieli Okręgowych Związków Lekkiej Atletyki oraz osób posiadających aktualną licencję sędziego LA przygotowano rabat.

Ze względów na warsztatowy charakter każdego z modułów, a zwłaszcza na ćwiczenia w ramach modułu „Sekretariat Zawodów” prosimy o zabranie swoich laptopów.

Dodatkowe informacje oraz program można znaleźć w materiałach

Czytany 2623 razy